+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Барвники

Ароматизатори

Продукти:

 • Аромат м’яса.
 • Аромат шинки.
 • Аромат сирокопченої ковбаси Економ.
 • Аромат молока.
 • Аромат сиру.
 • Аромат курки.
 • Аромат м’ясного бульйону.
 • Аромат бекону.
 • Аромат гострої шинки.
 • Аромат яловичини.
 • Аромат свинини.
 • Аромат вершків.
 • Аромат телятини.
 • Аромат м’яса СК.
 • Аромат свинини СК.
Барвники

Харчові есенції і ароматизатори: опис, особливості, види

Для оцінки харчового продукту людина використовує органи чуття. Спочатку ми оцінюємо зовнішній вигляд, запах, а потім і смак.

Речовини, відповідальні за аромат харчового продукту можуть мати різну етимологію походження. наприклад:

Харчові ароматизатори додаються заради вдосконалення м’ясних або будь-яких інших продуктів харчування.

Що таке харчові ароматизатори

Рідкі або сухі ароматизатори – це добавки, отримані в результаті складних біохімічних процесів, які за аналогією відбуваються всередині живих організмів. Це з’єднання, розчини або суміші, унікальні функціональні особливості яких здатні:

Аромакомпозиціі для харчової промисловості створюються протягом тривалого, складного і трудомісткого процесу. В результаті нова ароматична композиція повинна вийти відповідно до природним ароматом вихідного натурального зразка.

Ароматизатори харчові купити можна різних видів, в залежності від рецептури і обсягів продукції – з / без розчинника або як сухі ароматизатори.

Для підприємств сучасної м’ясопереробної промисловості ароматизатори представлені в різних видах, як:

Харчові добавки та ароматизатори мають ряд відмінностей, одним з яких є відсутність кодування Е для останніх. Причина прихована в структурі:

Ароматизатори – це складні багатокомпонентні суміші, число яких перевищує кілька десятків тисяч.

Харчові добавки (реально використовувані, без урахування сумішей і ароматизаторів) налічують не більше 500 найменувань.

Харчові есенції і ароматизатори: застосування

Ароматизатори харчові в сфері м’ясної промисловості – це перспективи і нове слово у розвитку будь-якого м’ясопереробного виробництва. Харчові ароматизатори дозволяють виробникам м’ясо-ковбасних виробів легше і швидше пристосовуватися до побажань і потреб покупців м’ясопродуктів. Якісні ароматизатори для харчової промисловості в поєднанні з сучасними технологіями сприяють виробництву продуктів з унікальними органолептичними властивостями.

Ароматизатор для м’яса

Ароматизатор м’яса є добавкою для м’ясовмісну продукту, завдання якої посилити і удосконалити його смак і запах.

Як правило, смакоароматична речовина або порошкові ароматизатори (суміші) для м’яса складаються з наступних компонентів:

Класифікація ароматизаторів для м’ясної промисловості:

Це добавки виключно з природними інгредієнтами з ароматичними властивостями у вигляді хімічних сполук (їх сумішей), які виділяються з натуральної сировини фізико-хімічними або біотехнологічними способами.

Хімічні сполуки, склад яких доповнений одним або більше компонентами, ідентичними природним, які знайдені в сировині рослинного / тваринного походження, проте отримані в результаті хімічного синтезу або інших методів.

Хімічні сполуки, отримані в результаті органічного синтезу, склад яких доповнений мінімум одним компонентом, штучним / ідентичним натуральному.

Як і де ароматизатори купити

Ароматизатор концентрат харчової купити можна у професійного вітчизняного виробника. Це можуть бути суміші з ароматами свинини, яловичини, птиці і т.д.

Крім м’ясних, пропонуємо інші харчові ароматизатори купити Україна, які також знайшли широке застосування в харчовій промисловості і служать каталізатором посилення, корекції і вдосконалення природних смакових якостей.

На харчовий ароматизатор ціна залежить від декількох факторів (найменування та обсяг бажаної партії товару). Компанія Shafranspice пропонує готові високоякісні ароматизатори харчові оптом і в роздріб для вітчизняних і зарубіжних покупців.

Зв'яжіться з нами