+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Снеки

Екстракти спецій

Продукти:

  • Суміш смакоароматична «Чорний перець».
  • Суміш смакоароматична «Духмяний перець».
  • Суміш смакоароматична «Мускатний горіх».
  • Суміш смакоароматична «Часник».
Маринади
Снеки
Маринади

Екстракти натуральних спецій для харчової промисловості

Протягом тисячоліть люди використовують в їжу прянощі, які додають смак, роблять продукти безпечніше і привабливіше.

Екстракти натуральних спецій користуються значним попитом в сфері харчової промисловості в цілому і в галузі м’ясного виробництва зокрема. Смакові екстракти спецій активно купують великі підприємства, так і приватні особи, які займаються виготовленням м’ясо-ковбасних виробів. Завдяки сучасним технологіям виробники ковбасних виробів можуть використовувати якісні смакові екстракти спецій для вдосконалення своєї продукції.

Екстракти натуральних спецій для виробництва м’ясо-ковбасних виробів

Ковбаси та інші м’ясні делікатеси викликають апетит завдяки привабливому зовнішньому вигляду, приємного смаку і аромату, що вдається досягти завдяки додаванню ряду продуктів рослинного походження, тобто природних спецій. В процесі виробництва ковбасних виробів зазвичай використовують спеції не в звичному (натуральному) вигляді, а як олеорезини прянощів або сухі суміші.

Незважаючи на обробку, екстракти приправ і спеції зберігають свої унікальні ароматні і лікувальні властивості, «розкривають» і доповнюють смак м’ясної складової продукції.

Як відомо фахівцям сфери м’ясної промисловості, мова йде про маслосмоли, які також відомі як олеорезини, тобто складні багатокомпонентні суміші натуральних органічних речовин, які виконують роль біологічно активних інгредієнтів в більшості оброблених продуктів харчування. Екстракти натуральні харчові зберігають ароматичні та смакові властивості природних прянощів.

Сухі екстракти натуральні харчові відрізняються за змістом: основна частина летючої фракції тут представлена ​​в іншому, зв’язаному стані. Рівень ефективної концентрації летючих компонентів прянощів, які представляють екстракти натуральних спецій завжди нижче, ніж в результаті виділених дистилятів.

Перш, ніж купити сухі екстракти, необхідно пам’ятати, що при використанні однакової кількості сухих прянощів, при виробництві додається в продукт різний обсяг ароматообразуючих речовин, смакові екстракти спецій, що впливає на інтенсивність смаку і запаху.

Для того, щоб домогтися високого рівня ковбасних виробів, необхідно додавати натуральні і якісні екстракти для харчової промисловості. Важливо не ризикувати, а купувати сухі екстракти тільки у професійного виробника, такого як Shafranspice і надійного постачальника такої унікальної спеціалізованої продукції.

Зв'яжіться з нами