+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Консерванти

Варені ковбаси

Продукти:

 • Суміш смакоароматична «Вершкова Комбі».
 • Суміш смакоароматична «КС Сосиски Комбі».
 • Суміш смакоароматична «КС Лікарська Прим комбі».
 • Суміш смакоароматична «Лікарська–U».
 • Суміш смакоароматична «Професор Люкс».
 • Суміш смакоароматична «Ніжна».
 • Суміш смакоароматична «Сосиски фірмові».
 • Суміш смакоароматична «Сардельки свині».
 • Суміш смакоароматична «Молочна ДСТУ».
 • Суміш смакоароматична «Лікарська Плюс».
 • Суміш смакоароматична «Сосиски Ароматні».
 • Суміш смакоароматична «Теляча комбі».
 • Суміш смакоароматична «Любительська».
Сирокопчені ковбаси
Консерванти
Сирокопчені ковбаси

Смакові добавки для варених ковбас

Популярність вареної ковбаси залежить не тільки від сорту і виду обраного м’яса. Велику роль відіграють спеції для вареної ковбаси, які використовуються в рецептурі приготування того чи іншого найменування продукції. Різноманітні смакові добавки для варених ковбас насичують кожен виріб калейдоскопом багатих смаків і ароматів, тим самим підвищуючи попит серед споживачів.

Приправи для ковбас можна назвати «душею» продукції, секретним інгредієнтом, який з легкістю підкреслює індивідуальність кожного найменування ковбасної продукції. Завдяки наявності натуральних спецій і екстрактів в складі сумішей, отримання відомих смаків кращих і улюблених з дитинства ковбасних виробів стало можливим.

Які і де купити спеції для виготовлення вареної ковбаси

Багато господинь готують незрівнянні спеції для ковбаси в домашніх умовах, проте висока майстерність досягається з досвідом, методом багаторічних спроб та помилок і, звичайно, тримається під найсуворішим секретом в сімейних куховарських книгах. Якщо хочете гарантовано отримати ідеальний баланс смаку для свого продукту вже сьогодні, суміш спецій для вареної ковбаси рекомендується замовляти за каталогами у спеціалізованих постачальників. Клієнти отримують пряні суміші високої якості, зроблені за найкращими рецептами, які в поєднанні з відмінними фаршевими сумішами гарантують найсмачніші затребувані варені ковбаси.

Використання і комбінування професійних готових сумішей дозволяє виробникам варених ковбас не тільки привернути увагу до свого бренду, а й істотно розширити вже звичні лінійки продукції.

Купити спеції для ковбас варених вже в готовому вигляді в необхідній кількості набагато вигідніше, ніж самостійно змішати численні інгредієнти та підібрати оптимальну відповідність прянощів.

Постійні клієнти можуть розраховувати на гуртові ціни незалежно від обсягу закупівлі. Це можуть бути спеції для ковбаси, замовлені невеликими партіями для приготування продукції в домашніх умовах, або ж суміші для ковбасного виробництва великих масштабів.

Спеції для ковбаси купити можна в упаковках різного фасування, зручного для використання і надійного зберігання протягом допустимого терміну, який вказаний в інструкції (в середньому близько 24 місяців).

Спеції для вареної ковбаси: різновиди

Асортимент у каталогах нашої компанії представлений різними видами прянощів. Наприклад, в даному розділі пропонуємо ексклюзивні спеції для вареної ковбаси у вигляді смакових ароматичних сумішей, представлених відповідно до найменувань видів ковбас:

Всі інгредієнти в складі пряних сумішей ретельно збалансовані. Кожен набір спецій для вареної ковбаси відповідає обраному виду продукції і складається з популярних на кожному столі спецій (перцю, солі, часнику, мускатного горіха, коріандру та ін.). Різниця в тому, що для кожної конкретної приправи дозування і пропорції підібрані індивідуально, відповідно до обраної рецептури. Як результат – набори першокласних натуральних спецій для виробництва ковбасних виробів і продуктів м’ясопереробки.

Купити приправи для варених ковбас у компанії Шафранспайс – це отримати комплект бажаних пряних сумішей з докладними інструкціями і рекомендаціями, які допоможуть створити апетитну продукцію.

Зв'яжіться з нами