+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Емульгатори та стабілізатори

ФС на основі молочних білків

Продукти:

  • Концентрований протеїн «Юнімілк».
  • Суміш багатофункціональна «Емулекс ЕМ10».
  • Суміш багатофункціональна «Емулекс ЕМ20».
БФС для виробництва реструктуров...
Емульгатори та стабілізатори
БФС для виробництва реструктуров...

Функціональні суміші на основі молочного білка або молочні протеїни

Молочним продуктам відведена значна роль в раціоні людей. Причина – унікальний склад важливих мікроелементів, вітамінів і підвищений вміст білків, які роблять позитивний вплив на стан здоров’я.

Функціональні суміші на основі молочного білка – це ідеальне рішення для виробників сирних і кисломолочних продуктів, твердих і плавлених сирів, а також різноманітних десертів.

Більш того, молочний білок є гідною альтернативою м’ясному. Це плюс для тих, хто не воліє або змушений відмовитися від вживання м’ясовмісну продуктів. Функціональні суміші на основі молочного білка дозволяють виробникам створювати вегетаріанську ковбасну продукцію, замінюючи традиційну м’ясну складову на суміш молочних протеїнів. У масштабах виробництва використовується не тонни літрів молока, а більш зручна в застосуванні суміш молочних білків.

Суміш молочних білків: призначення

Суміш молочних протеїнів бере участь у виготовленні різних видів кисломолочних продуктів, плавлених сирів, вегетаріанських ковбас. Завдяки суміші на основі молочного білка, виробникам вдається домогтися таких показників:

Як гідний приклад суміші на основі молочного білка, можуть виступити наступні види продукції компанії Shafranspice:

Якісно підготовлена ​​суміш молочних білків застосовується, як ключовий сировинний компонент в процесі виробництва великого асортименту продуктів.

Додаткове підвищення вмісту білка і сухих речовин в молоці сприяє оптимізації якості і корисних властивостей в готових продуктах. Спеціальна суміш молочних білків дозволяє виробникам домогтися більшого обсягу при виході продукту (до 40%), уникнути залежності від сезонних коливань, підвищити якість сировини, тим самим скоротити витрати виробництва і підвищити прибуток.

Зв'яжіться з нами