+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Харчові волокна

ФС на основі тваринних білків і гідроколоїдів

Продукти:

  • Суміш стабілізаційна «Фуд Про Текс».
  • Суміш функціональна «ОптіМіт 100».
  • Суміш функціональна «ОптіМіт 200».
  • Суміш функціональна «ОптіМіт 1000».
  • Суміш функціональна «Ультра Текс».
  • Суміш функціональна «Ультра Стаб».
Емульгатори та стабілізатори
Харчові волокна
Емульгатори та стабілізатори

Функціональні суміші тваринного білка, протеїни і гідроколоїди для виробництва ковбас

Функціональна суміш тваринного білка активно використовується в сфері харчової промисловості для виготовлення продукції з м’яса, риби, молока, солодощів. У виробництві сосисок і ковбасних виробів високої якості за основу беруть натуральну суміш тваринних протеїнів. В результаті товарам гарантована висока органолептична оцінка протягом повного терміну придатності.

Функціональні суміші на основі тваринного білка розділені за категоріями в залежності від складу і призначення. Деякі спеціальні білкові суміші для ковбас у всіх представлених категоріях не включають до свого складу сою і індекс Е.

Функціональні суміші на основі гідроколоїдів

Гідроколоїдами називаються харчові складові однієї групи з однаковими властивостями і структурою. Сюди відносяться речовини, які включені в процес виробництва харчових продуктів: пектин, камеді, альгінати, карагенан, казеїн і ін. Сьогодні без таких інгредієнтів, як суміш на основі гідроколоїдів, практично неможливо уявити повноцінну роботу в сфері виробництва будь харчової промисловості, включаючи виготовлення соусів, морозива, фармацевтичних препаратів. По суті, це загусники, стабілізатори і часом, емульгатори.

Суміш гідроколоїдів дозволяє удосконалювати функціонально-технічні показники готових виробів, поліпшити органолептичні, фізико-хімічні характеристики.

Завдяки таким інгредієнтам, продукція, наприклад, м’ясо-ковбасні вироби, позитивно впливають на роботу людського організму і набувають соковитість, поліпшену структуру, а також призводять до скорочення відсотка волого і термовитрати. Паралельно виробникам вдається знайти рішення технологічних аспектів виробництва м’ясопродуктів і наростити обсяги виходу готової продукції, залишаючи її в доступній ціновій категорії.

Функціональні суміші на основі тваринного білка

Для переробки м’яса тварин і птиці використовуються рослинні і тваринні білки. Суміш на основі тваринних білків дозволяє заповнити вміст білків в фарші. Це найбільш затребуваний і ефективний метод для вдосконалення якості та зниження собівартості м’ясоковбасної продукції. Функціональні особливості тваринних білків дозволяють пов’язувати вологу, зміцнити білкову матрицю, тим самим забезпечити формування стійкої водно-жирової емульсії.

Використовують суміш тваринних білків з метою підвищення міцності структури виробів готової продукції, стабілізації якості, збільшення її виходу, а також підвищенні харчової та біологічної цінності колбасно-м’ясних продуктів.

Випуск ізолятів протеїнів сполучних тканин відбувається у вигляді порошків різного ступеня подрібнення. У компанії Шафранспайс це можуть бути суміші стабілізаційні, такі як «Фуд Про Текс» або суміші функціональні, як, наприклад: «Оптіма 100», «Оптіма 200», «Оптіма 1000», «Ультра Текс», «Ультра Рефлекси».

Зв'яжіться з нами