+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com

Тваринні протеїни

Продукти:

Соєві протеїни
Соєві протеїни

Білки тваринного походження в індустрії харчування

Білки тваринного походження є важливими живильними компонентами для людського здоров’я. Білки тваринного походження почали застосовувати у виробництві м’ясоковбасної продукції порівняно недавно, починаючи з 80-х р.р. ХХ століття.

Сьогодні виробники харчової промисловості намагаються тваринний білок купити і застосувати при виготовленні ковбас і інших видів м’ясовмісну продукції через його унікальні властивості. Повноцінний тваринний білок значно перевершує будь-який рослинний за біологічними властивостями: амінокислотний склад краще збалансований і відповідає основним потребам людського організму.

Рівень їх біологічної цінності залежить від змісту амінокарбонових кислот, які не синтезуються в організмі, тобто є максимально корисними складовими для здорового функціонування організму. Достатня кількість незамінних амінокислот містить свинячий тваринний білок.

Свинячий м’ясної білок

Білок має наступні функціонально-технологічні властивості:

Цей тваринний білок видобувається зі свинячої шкури (всі верстви) і виділяється з аналогів наступними характеристиками:

Завдяки тому, що білки тваринного походження мають підвищену термостійкість, вони не псуються також і при низьких температурах.

Тваринний білок має величезне значення для здоров’я організму, яке визначається різноманіттям функцій його компонентів. Більш того будь-який, а особливо тваринний білок неможливо замінити іншими харчовими речовинами. Тобто якщо жири і вуглеводи можна назвати в якійсь мірі взаємозамінними, то тваринний протеїн, який вважається найціннішим серед різноманітних харчових компонентів, замінити неможливо.

Ці компоненти використовують з різним цільовим призначенням. Наприклад, як альтернативу нежирному сировини в емульгованої м’ясної продукції.

Свинячий білок тваринного походження рекомендується для продукції з м’ясовмісну сировини, яке піддається неодноразовому нагрівання (сардельки, сосиски, паштетні суміші, м’ясні напівфабрикати).

Пропонуємо купити тваринний білок зі свинячої шкіри високої якості в таких складах «Гітпро 20» (95% з дозуванням 0,3-2,0 до маси сировини), «Гітпро 10» (90% з дозуванням 0,3-2,0 до масі сировини), «Collapro P-710» (85% з дозуванням 0,3-1,0 до маси сировини).

Для чого потрібен м’ясний білок в сфері м`ясовиробництва

В процесі виробництва ковбасної продукції, зокрема варених ковбасних виробів, виробники прагнуть купити тваринний білок. Доданий в ковбасну суміш м’ясний білок в поєднанні з рослинним, підсилює вологозв’язуючу здатність фаршу, забезпечує структурність і соковитість готового продукту.

Тваринний протеїн компанії Шафранспайс дорожче рослинних аналогів, проте, завдяки своїм функціональним властивостям забезпечує виробникам м’ясопереробної промисловості швидку окупність.

Зв'яжіться з нами