+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Маринади

Барвники

Продукти:

  • Суміш харчова для надання кольору «Оптіколор ДВ».
  • Суміш харчова для надання кольору «Оптіколор ДВ1».
  • Суміш харчова для надання кольору «Оптіколор СК».
  • Суміш харчова для надання кольору «Оптіколор 5002».
  • Суміш харчова для надання кольору «Оптіколор 5003».
Ароматизатори
Маринади
Ароматизатори

Харчовий барвник в сфері м’ясної промисловості

Судження про той чи інший товар, головним чином, залежить від його привабливості. При виборі продуктів харчування, покупець повинен спочатку «закохатися» в зовнішній вигляд товару, а вже потім звернути увагу на його інші властивості, такі як, наприклад, свіжість і смакові якості, певні характеристики його впізнаваності. Саме тому колір харчового продукту, особливо ковбасно-м’ясних виробів, є одним з ключових показників рішення споживача при здійсненні покупки.

Затребуваність видів тієї чи іншої м’ясної продукції багато в чому залежить від того, який харчовий барвник використаний в процесі виготовлення, наскільки він якісний і правильно підібраний.

Коли необхідні харчові барвники

Міоглобін, природний пігмент м’яса в м’язовій тканині, який надає апетитний натуральний рожевий відтінок ковбасам, м’ясним виробам. Хімічний склад м’ясної складової сировини, один з ключових чинників, які впливають на стійкість червоного пігменту в готовому продукті. Різні рецептури виробництва м’ясо-ковбасних виробів часто є причиною недостатнього вмісту природного м’язового забарвлення в готовому виробі. Для відновлення природного відтінку продуктів, втраченого в процесі їх обробки і зберігання, застосовують такі добавки, як натуральні харчові барвники.

Також в сфері м’ясного виробництва харчова фарба використовується для фарбування таких складових більшості м’ясних виробів, як гелі, емульсії і гранули. Додатково харчовий барвник бере участь в процесі надання привабливого забарвлення натуральним ковбасним оболонкам.

Харчові барвники: переваги

Харчовий барвник істотно підсилює ефект привабливості готових м’ясо-ковбасних виробів, підвищуючи на них попит, а саме:

Неприпустимим вважається купити харчовий барвник для маскування колірного зміни продукту, викликаного його псуванням, з огляду на порушення технологій обробки або при використанні сировини низької якості.

Який купити харчовий барвник

У сфері м’ясного виробництва затребувані сухі харчові барвники і у вигляді розчинів. До складу харчових барвників можуть бути включені натуральні і синтетичні речовини. З кожним роком все більше виробників м’ясо-ковбасних виробів в усьому світі говорять про потребу в натуральних барвниках, які гарантують стійкість кольору.

Барвник додають на етапі приготування фаршу (куттеровання), рівномірно розподіляючи на фаршеву масу після додавання сировини, яке потребує додаткового підфарбовування.

В процесі виробництва м’ясопродуктів не заборонено використання сумішей барвників.

При створенні оптимального кольору з комбінації відтінків для конкретного харчового продукту, враховуються такі критерії:

Де купити харчові барвники

Закуповувати харчові барвники суміші найкраще, звичайно, у надійних виробників. Ціна харчового барвника залежить від складу і якості інгредієнтів і обсягу замовлення.  Менеджери компанії Shafranspice завжди підкажуть, скільки коштує харчовий барвник обраної категорії та нададуть додаткову інформацію про його властивості.

Зв'яжіться з нами