+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com

Про нас

Історія компанії

Компанія «Шафран Спайс» заснована в 2010 році і знаходиться в Київському регіоні. За 10 років бездоганної роботи на ринку харчової промисловості, ТОВ «Шафран Спайс» заслужила довіру найбільших українських виробників харчової продукції. «Шафран Спайс» – це команія яка динамічно розвивається, з виключно українським капіталом.

З моменту заснування компанія спеціалізується на дистрибуції та виробництві функціональних і смако-ароматичних сумішей для м’ясної промисловості.

Місія компанії – сприяння конкурентоспроможності наших клієнтів за рахунок пропозиції продукції, адаптованої до ринкових умов.

Команда

Експерти з багатолiтнiм досвiдом

Сумлінне і професійне обслуговування наших клієнтів, знаходження професійних рішень в області харчових технологій – це принципи нашої повсякденної роботи.

У нас працюють люди, для яких робота – є захопленням, а метою – розробка інноваційних рішень. Ми завжди відкриті для нових можливостей.

Згідно з останніми трендами на ринку – працюємо таким чином, щоб наші клієнти з нашою допомогою були конкурентоспроможними.

Кар’єра

ТОВ «Шафран Спайс» займає лідируючі позиції на українському ринку харчових інгредієнтів. Ім’я компанії міцно пов’язано з такими поняттями, як стабільність, якість, професіоналізм і високий рівень сервісу. Партнерство з ТОВ «Шафран Спайс» – це запорука успіху і прогресивного розвитку Вашого бізнесу.

Начальник лабораторії/лаборант

В нашій компанії відкрита вакансія на посаду – Начальник лабораторії/лаборант. Надсилайте своє резюме за email адресою info@shafranspice.com

Повна зайнятість

Досвід роботи: 2 рік.

Напишiть нам