+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Тваринні протеїни

Соєві протеїни

Продукти:

Харчові волокна
Тваринні протеїни
Харчові волокна

Протеїни соєві в сфері м’ясопереробної промисловості

В галузі м’ясопереробного виробництва соєвий протеїн впевнено утримує лідерські позиції, як найбільш затребуваний харчової інгредієнт.

Сьогодні є можливість високоякісний соєвий протеїн купити в Україні, а не замовляти його у зарубіжних постачальників, як це було на початку нульових.

Протеїни соєві: властивості

Білок соєвий виділяється своїми фізико-хімічними та функціональними показниками, серед яких особливо важливими вважаються наступні характеристики:

Соєвий білок складається з наступних функціональних компонентів: глобуліни (гліцинії (1 + 1 s), Р-конгліцінін (7j)), які сприяють емульгуванню жиру і утворення гелю відповідно.

На сьогоднішній день протеїни соєві досконаліші, ніж пару десятиліть назад. Завдяки новітнім технологіям соєвий протеїн відповідає високим вимогам, які продиктовані стрімким розвитком харчової промисловості в цілому і запитами споживачів зокрема. Купити соєвий білок сьогодні хочуть набагато більше м’ясопереробних підприємств, ніж раніше. Отриманий в сучасних умовах білок соєвий відрізняється світлим відтінком і не впливає на пігментацію і смакові показники готової продукції (в окремих випадках відзначають незначний вплив на властивості продуктів). Бобовий смак, який може додавати соєвий білок, пояснюється високим вмістом таких складових соєвих бобів, як рафінозі і стахиоза. Якщо раніше такий смак був більш вираженим, то сьогодні біотехнологічні інновації обробки дозволяють істотно знизити вміст цих речовин у вихідній сировині.

Ізолят соєвого білка в м’ясопереробної промисловості

Соєвий ізолят затребуваний виробниками м’ясоковбасної продукції через своїх функціональних властивостей, наприклад: є ідеальною складовою для збагачення білком готової м’ясовмісної продукції.

Цей продукт наділений більш низькими функціональними характеристиками (незважаючи на високий показник білка, в середньому 90% в перерахунку на суху речовину), ніж функціональний соєвий білок, показники якого рівні 70%.

Виходить соєвий ізолят з комбінації нерозчинних волокон і розчинних вуглеводів. Це відмінний емульгатор жиру по причині змісту значної кількості ліпофільних або гідрофобних груп у їх білкових молекулах. 

Соєві препарати не тільки відрізняються підвищеним вмістом білка, вони можуть з’єднувати жир і пов’язувати воду. Іншими словами, ізольований соєвий протеїн виявляє здатність паралельно зберігати жир і воду в м’ясовмісну продукті. Тим самим формується стійка структура фаршевої основи під впливом зовнішньої енергії (обробка в чаші куттера).

Світова практика поширеного використання соєвих ізолятів багато в чому залежить від здатності компонента виконувати такі завдання:

При вступі в реакцію соєвого і м’ясного білків відбувається якісна і швидка взаємодія зазначених компонентів. В результаті м’ясо набуває більш щільну структуру.

У всьому світі присутність соєвого білка допускають у виробництві сосисок, виробів з рубленого м’яса і м’ясних емульсій, призводить до вдосконалення м’ясної продукції:

Роблячи ставку на даний продукт, тобто плануючи купити соєвий ізолят, технологи додатково повинні використовувати кутер, який здатний надати йому більш високу функціональність, після чого його емульгуючі властивості підвищаться і він стане хорошим сполучною ланкою з жиром і вологою.

Купити соєвий ізолят можна з дозуванням 0,3-2,0% щодо маси сировини. Однак складова спеціалізованого соєвого білка в м’ясовмісну готових продуктах часто може бути в обсязі від 0,2 до 13%. Як правило, підвищені показники наявності протеїну зустрічаються в емульсійних продуктах (сосиски, які використовуються для приготування хот-догів, котлети для гамбургерів і т.д.).

За найкращими цінами купити соєвий протеїн в Києві для підприємств і приватних виробників м’ясоковбасної продукції можна ізольований соєвий білок у компанії Шафранспайс з наступними специфікаціями: Супра 500Е АйПи, Супра ЕХ37 АйПи, Супра 548 Ай Пі, а також концентрований соєвий протеїн оптом.

Зв'яжіться з нами