+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
Соєві протеїни

Харчові волокна

Продукти:

ФС на основі тваринних білків і ...
Соєві протеїни
ФС на основі тваринних білків і ...

Харчові волокна в м’ясній промисловості

Натуральні харчові волокна – це компоненти речовин в складі продуктів харчування, які не піддаються розщепленню з боку травних ферментів людського організму, проте їх переробляє корисна мікрофлора кишечника, надаючи благотворний вплив на здоров’я.

Це популярна група інгредієнтів для м’ясоковбасної промисловості. Завдяки розвитку технологічного процесу в сфері виробництва традиційних продуктів харчування, з кожним роком все більш затребуваними стають різні добавки харчові волокна, з’являються нові найменування продукції, рецептури, а також зростає смакове різноманітність традиційних м’ясо-ковбасних позицій.

Харчові волокна купити поспішають практично всі виробники м’ясної продукції, оскільки оцінили особливості хімічного і структурного комплексу рослинних волокон, які входять до складу різних рослин (наприклад, насіння, капустяних листів, шкірки овочів / бобових / фруктів).

Харчове волокно: особливості призначення та застосування

Сучасна м’ясна промисловість не обходиться без харчових добавок, а також білкових і вуглеводних компонентів, різного функціонального технологічного призначення. Купити харчові волокна для виробників м’ясоковбасної продукції вигідно не тільки з технологічної, а й з економічної точки зору. Комплексні харчові волокна позитивно впливають на виробництво в цілому і на продукцію зокрема, а саме:

Волокна харчові застосовуються відповідно до затверджених норм і стандартів якості, з обов’язковим виконанням умов і гарантій безпеки людського здоров’я навіть при тривалому споживанні в складі продукту.

Клітковина активно застосовується у виробництві всіх основних позицій м’ясовмісну продукції, серед яких:

Харчове волокно: класифікація та асортимент

У відповідності з особливими характеристиками добавки харчові волокна прийнято класифікувати по групах.

За технологічними показниками:

За вихідним рослинній сировині:

На різні харчові волокна вартість залежить від найменування позиції, об’єму замовлення. Сухі харчові волокна купити в Україні можна в компанії Шафранспайс на основі різних рослинних складників – соєвого, бамбукового, харчової целюлози. Харчові волокна купити в Києві пропонуємо у вигляді сумішей функціональних стабілізуючих, таких як «Сенерджі К100», «Оптістаб», «Оптістаб 200». Як вітчизняні постачальники широкого асортименту технологічних матеріалів для об’єктів і суб’єктів м’ясного виробництва, ціни на харчові волокна пропонуємо найбільш привабливі в регіоні.

Зв'яжіться з нами