+38(098)236-34-14 info@shafranspice.com
На Главную

Барвники, консерванти і смакові добавки: на що зважати, купуючи їжу

ШИНКА 100 способствует увеличению выходов готовой продукции, улучшению органолептических показателей и рекомендуется при выработке реструктурированных мясопродуктов.

На що треба зважати, купуючи їжу

Вся продукция проходит строгую технологическую проверку в собственной технологической лаборатории.

Для удобства наших клиентов наличие экспериментальной лаборатории дает возможность создавать опытные образцы уже готовой мясной продукции в минимальных объемах, а не проводить выработки непосредственно на производстве.

Наши технологи оказывают практическую помощь клиентам по оптимальному использованию ингредиентов на производстве, разрабатывают и внедряют прогрессивные технологии и рецептуры.

Піднімаємо якість виробництва

З точки зору споживача розібратися рекомендую так. На українському ринку є компанії, що надають надійну і постійну якість спецій. Давайте визначимося з ознаками продукції, яку можна купувати:

Які купити приправи, спеції – залежить від того, що і з чого збираєтеся готувати

Які купити приправи, спеції – залежить від того, що і з чого збираєтеся готувати – з риби, м’яса, курки чи овочів. Щоб не витратити зайвих грошей на закупівлях, слід скористатися перевіреним досвідом кухарів.

  1. Вся продукція проходить сувору технологічну перевірку у власній технологічній лабораторії.
  2. Ви тривалий час зустрічаєте ці продукти і багато років користуєтеся ними без нарікань
  3. Найперше слід звертати увагу на пакування.
  4. На підприємстві впорядкований і систематизований процес зберігання сировини і відпуску готової продукції на складах компанії, який передбачає наступні процедури контролю
ЯК ВИБРАТИ СПЕЦІЇ І ПРЯНОЩІ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ?

Які купити приправи, спеції – залежить від того, що і з чого збираєтеся готувати – з риби, м’яса, курки чи овочів. Щоб не витратити зайвих грошей на закупівлях, слід скористатися перевіреним досвідом кухарів.

І НА ЗАКІНЧЕННЯ ТРОХИ ГОРОДНЬОЇ МАГІЇ

На підприємстві впорядкований і систематизований процес зберігання сировини і відпуску готової продукції на складах компанії, який передбачає наступні процедури контролю

Поділитися новиною

Напишіть нам

Проконсультуємо та підкажемо все о спеціях